^Back To Top

 • 1 Unia jest
  .. organizacją działającą na podstawie Ustawy o związkach zawodowych, zgodnie z Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej i innymi ustawami oraz konwencjami Międzynarodowej Organizacji Pracy ratyfikowanymi przez Rzeczpospolitą Polską. Unia w swej działalności statutowej jest organizacją niezależną od organów administracji państwowej i gospodarczej i nie podlega ich kontroli i nadzorowi.
 • 2 Pensjonat Halny
  ... to położony w centrum miasta kompleks 2 budynków z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Zlokalizowany jest przy Równi Krupowej, która jest wspaniałym miejscem dla Gości lubiących spacery i piękne widoki. Od Krupówek - głównej ulicy Zakopanego dzieli nas tylko 5 min drogi spacerem, a do stacji kolejowej i dworca PKS 3 min.
 • 3 Ośrodek wczasowy Bałtyk
  ...znajduje się w centrum Jarosławca przy ul. Bałtyckiej 4. Obiekt położony jest na obszarze 15 ha z bezpośrednim dostępem do morza, na terenie sosnowego lasu, na którym zlokalizowanych jest 135 domków drewnianych2, 3 i 4 - osobowych oraz 80 pokoi w segmentach murowanych.Obszerny teren ośrodka pozwala na efektywny wypoczynek. Na miejscu znajduje się stołówka, oferująca smaczne posiłki. Wczasowicze mogą korzystać z wideo, biblioteki i wypożyczalni sprzętu turystycznego (leżaki, krzesełka, parawany, parasole przeciwsłoneczne, grille, rowery).
 • 4 Dom wczasowy Jodła
  ...oddalony jest zaledwie o 1200 m. od centrum Wisły. W jego pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz bary i restauracje. Do najbliższego wyciągu narciarskiego - "Siglany" - jest zaledwie 600 m.Obiekt dysponuje 12 pokojami, w których jednorazowo może mieszkać 28 osób. Noclegi oferowane są w pokojach 2 i 3 osobowych, w większości z własnymi węzłami sanitarnymi oraz w pokoju o podwyższonym standardzie, z ogromnym balkonem i telewizorem.
 • 5

Unia Związków Zawodowych

Aktualny cennik na 2020 rok zostanie opublikowany po 1 lutym 2020 r.

OW „Bałtyk”

 

 
 Jarosławiec jest starą wsią rybacką położoną niedaleko zachodniego brzegu jeziora Wicko. Obecnie to atrakcyjna wieś  letniskowa z bazą turystyczną, na którą składa się z 30 ośrodków wczasowych, miejsca noclegowe w kwaterach prywatnych, polu namiotowym i campingu. W miejscowości znajduje się przystań rybacka.   

 

Czytaj więcej: OW „Bałtyk” w Jarosławcu

 Witamy na stronach Unii

 

Unia Związków Zawodowych / zwana dawniej Unią Związków Zawodowych Pracowników Służb Państwowych, Samorządowych i Organizacji Społecznych/ jest ogólnokrajową organizacją międzyzwiązkową (konfederacją), której członkami są związki zawodowe, a ściślej biorąc ogólnokrajowe, regionalne i zakładowe organizacje związkowe.

 

Czytaj więcej: Witamy na stronach Unii

Pensjonat Halny

 Zakopane należy do najbardziej znanych miejscowości turystycznych Polski. Ogromną popularność zawdzięcza przede wszystkim atrakcyjnemu położeniu, u podnóża najpiękniejszych polskich gór - Tatr i możliwością jakie oferuje przyjezdnym tu turystom i wczasowiczom. Zimą działają tu liczne wyciągi i panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa zarówno przez doświadczonych narciarzy, jak i tych którzy chcą dopiero nauczyć się jeździć na nartach  

 

 

Czytaj więcej: Pensjonat Halny w Zakopanem

Dom Wczasowy „Jodła"

187-wisla-dom-wypoczynkowy-jodla  
Wisła zwana często Perłą Beskidów jest miejscowością turystyczno–wypoczynkową o stuletniej tradycji. Jej położe nie, klimat i uroki krajobrazowe zachęcają ludzi do wypoczynku zarówno w zimie jak i w pozostałych porach roku. Turyści, przyjeżdżający do Wisły, mają do dyspozycji około 100 km szlaków turystycznych. oddalony jest zaledwie o 1200 m. od centrum Wisły. W jego pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz bary i restauracje. Do najbliższego wyciągu narciarskiego - "Siglany" - jest zaledwie 600 m.  

 

Czytaj więcej: DW Jodła w Wiśle

Licznik odwiedzin

000097978
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Zeszły tydzień
Bieżący miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
58
60
144
278
556
96353
97978

Twoje IP: 18.206.177.17
Copyright © 2014. Unia Związków Zawodowych  Rights Reserved.