^Back To Top

 • 1 Unia jest
  .. organizacją działającą na podstawie Ustawy o związkach zawodowych, zgodnie z Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej i innymi ustawami oraz konwencjami Międzynarodowej Organizacji Pracy ratyfikowanymi przez Rzeczpospolitą Polską. Unia w swej działalności statutowej jest organizacją niezależną od organów administracji państwowej i gospodarczej i nie podlega ich kontroli i nadzorowi.
 • 2 Pensjonat Halny
  ... to położony w centrum miasta kompleks 2 budynków z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Zlokalizowany jest przy Równi Krupowej, która jest wspaniałym miejscem dla Gości lubiących spacery i piękne widoki. Od Krupówek - głównej ulicy Zakopanego dzieli nas tylko 5 min drogi spacerem, a do stacji kolejowej i dworca PKS 3 min.
 • 3 Ośrodek wczasowy Bałtyk
  ...znajduje się w centrum Jarosławca przy ul. Bałtyckiej 4. Obiekt położony jest na obszarze 15 ha z bezpośrednim dostępem do morza, na terenie sosnowego lasu, na którym zlokalizowanych jest 135 domków drewnianych2, 3 i 4 - osobowych oraz 80 pokoi w segmentach murowanych.Obszerny teren ośrodka pozwala na efektywny wypoczynek. Na miejscu znajduje się stołówka, oferująca smaczne posiłki. Wczasowicze mogą korzystać z wideo, biblioteki i wypożyczalni sprzętu turystycznego (leżaki, krzesełka, parawany, parasole przeciwsłoneczne, grille, rowery).
 • 4 Dom wczasowy Jodła
  ...oddalony jest zaledwie o 1200 m. od centrum Wisły. W jego pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz bary i restauracje. Do najbliższego wyciągu narciarskiego - "Siglany" - jest zaledwie 600 m.Obiekt dysponuje 12 pokojami, w których jednorazowo może mieszkać 28 osób. Noclegi oferowane są w pokojach 2 i 3 osobowych, w większości z własnymi węzłami sanitarnymi oraz w pokoju o podwyższonym standardzie, z ogromnym balkonem i telewizorem.
 • 5

Unia Związków Zawodowych

Działki na sprzedaż

tutaj

 Wczasy na każdą kieszeń

więcej informacji

tutaj

Przetargi

Unia jest posiadającą osobowość prawną ogólnokrajową organizacją międzyzwiązkową, działającą na podstawie ustawy o związkach zawodowych. Unia, jako osoba prawna zrzesza zakładowe organizacje związkowe i nie jest ani państwową jednostką organizacyjną ani też organem administracji publicznej, lecz podmiotem z zakresu prawa prywatnego.

Czytaj więcej: Przetargi

 

 Ośrodki

 

Jedną z podstawowych form działalności Unii jest zapewnienie wypoczynku, przede wszystkim pracownikom stowarzyszonych związków w oparciu o posiadaną własną bazę wypoczynkową; z bazy tej w miarę możliwości korzystają również inni turyści. Unia jest właścicielem następujących obiektów:

-          Ośrodek Wczasowy „Bałtyk” w Jarosławcu,

-          Pensjonat „Halny” w Zakopanem,

-          Dom Wczasowy „Jodła” w Wiśle.

Licznik odwiedzin

000097977
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Zeszły tydzień
Bieżący miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
57
60
143
278
555
96353
97977

Twoje IP: 18.206.177.17
Copyright © 2014. Unia Związków Zawodowych  Rights Reserved.