^Back To Top

 • 1 Unia jest
  .. organizacją działającą na podstawie Ustawy o związkach zawodowych, zgodnie z Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej i innymi ustawami oraz konwencjami Międzynarodowej Organizacji Pracy ratyfikowanymi przez Rzeczpospolitą Polską. Unia w swej działalności statutowej jest organizacją niezależną od organów administracji państwowej i gospodarczej i nie podlega ich kontroli i nadzorowi.
 • 2 Pensjonat Halny
  ... to położony w centrum miasta kompleks 2 budynków z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Zlokalizowany jest przy Równi Krupowej, która jest wspaniałym miejscem dla Gości lubiących spacery i piękne widoki. Od Krupówek - głównej ulicy Zakopanego dzieli nas tylko 5 min drogi spacerem, a do stacji kolejowej i dworca PKS 3 min.
 • 3 Ośrodek wczasowy Bałtyk
  ...znajduje się w centrum Jarosławca przy ul. Bałtyckiej 4. Obiekt położony jest na obszarze 15 ha z bezpośrednim dostępem do morza, na terenie sosnowego lasu, na którym zlokalizowanych jest 135 domków drewnianych2, 3 i 4 - osobowych oraz 80 pokoi w segmentach murowanych.Obszerny teren ośrodka pozwala na efektywny wypoczynek. Na miejscu znajduje się stołówka, oferująca smaczne posiłki. Wczasowicze mogą korzystać z wideo, biblioteki i wypożyczalni sprzętu turystycznego (leżaki, krzesełka, parawany, parasole przeciwsłoneczne, grille, rowery).
 • 4
 • 5

Unia Związków Zawodowych

OW „Bałtyk”

Jarosławiec jest starą wsią rybacką położoną niedaleko zachodniego brzegu jeziora  Wicko. Obecnie to atrakcyjna wieś  letniskowa z bazą turystyczną, na którą składa  się z 30 ośrodków wczasowych, miejsca noclegowe w kwaterach prywatnych, polu  namiotowym i campingu. W miejscowości znajduje się przystań rybacka. Atrakcją wsi jest wysoka, 33,3 - metrowa latarnia morska usytuowana 20 m npm i widoczna z odległości 16 mil morskich.
 

 Największą atrakcją rekreacyjną Jarosławca jest plaża morska z wybrzeżem klifowym, ze stromymi zboczami porośniętymi drzewami (stanowiska sosny czarnej) oraz roślinnością wydmową z chronionym mikołajkiem nadmorskim.

Ośrodek Wczasowy „Bałtyk” znajduje się w centrum Jarosławca przy ul. Bałtyckiej 4. Obiekt  położony jest na obszarze 15 ha z bezpośrednim dostępem do morza, na terenie sosnowego lasu, na którym zlokalizowanych jest 135 domków drewnianych2, 3 i 4 - osobowych oraz 80 pokoi w segmentach murowanych.


Obszerny teren ośrodka pozwala na efektywny wypoczynek. Na miejscu znajduje się stołówka, oferująca smaczne posiłki.

Wczasowicze mogą korzystać z wideo, biblioteki i

wypożyczalni sprzętu turystycznego (leżaki, krzesełka, parawany, parasole przeciwsłoneczne, grille, rowery). W ośrodku funkcjonuje przedszkole "Dom Bajek" z fachową opieką. Dla dzieci duży plac zabaw oraz sala gier (tenis stołowy), boisko do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej.

 

Opieka medyczna jest zapewniona w NZOZ "Panorama" zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. 

Na terenie ośrodka znajduje się strzeżony parking samochodowy. Ośrodek przyjmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i zbiorowych  (zakłady pracy, szkoły).

Obiekt czynny jest jedynie w sezonie letnim tj. od połowy czerwca do końca sierpnia.

 adres: 76-107 Jarosławiec ul. Bałtycka 4

tel: 59 810 94 80

fax. 59 810 94 24

kom: 519 188 530

 e-mail: biuro@owbaltyk.com

 

 http://owbaltyk.com 

 


Wyświetl większą mapę

 

 

Menu Główne

Licznik odwiedzin

000163529
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Zeszły tydzień
Bieżący miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
49
110
491
594
1837
159193
163529

Twoje IP: 3.236.116.27
Copyright © 2014. Unia Związków Zawodowych  Rights Reserved.