^Back To Top

 • 1 Unia jest
  .. organizacją działającą na podstawie Ustawy o związkach zawodowych, zgodnie z Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej i innymi ustawami oraz konwencjami Międzynarodowej Organizacji Pracy ratyfikowanymi przez Rzeczpospolitą Polską. Unia w swej działalności statutowej jest organizacją niezależną od organów administracji państwowej i gospodarczej i nie podlega ich kontroli i nadzorowi.
 • 2 Pensjonat Halny
  ... to położony w centrum miasta kompleks 2 budynków z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Zlokalizowany jest przy Równi Krupowej, która jest wspaniałym miejscem dla Gości lubiących spacery i piękne widoki. Od Krupówek - głównej ulicy Zakopanego dzieli nas tylko 5 min drogi spacerem, a do stacji kolejowej i dworca PKS 3 min.
 • 3 Ośrodek wczasowy Bałtyk
  ...znajduje się w centrum Jarosławca przy ul. Bałtyckiej 4. Obiekt położony jest na obszarze 15 ha z bezpośrednim dostępem do morza, na terenie sosnowego lasu, na którym zlokalizowanych jest 135 domków drewnianych2, 3 i 4 - osobowych oraz 80 pokoi w segmentach murowanych.Obszerny teren ośrodka pozwala na efektywny wypoczynek. Na miejscu znajduje się stołówka, oferująca smaczne posiłki. Wczasowicze mogą korzystać z wideo, biblioteki i wypożyczalni sprzętu turystycznego (leżaki, krzesełka, parawany, parasole przeciwsłoneczne, grille, rowery).
 • 4 Dom wczasowy Jodła
  ...oddalony jest zaledwie o 1200 m. od centrum Wisły. W jego pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz bary i restauracje. Do najbliższego wyciągu narciarskiego - "Siglany" - jest zaledwie 600 m.Obiekt dysponuje 12 pokojami, w których jednorazowo może mieszkać 28 osób. Noclegi oferowane są w pokojach 2 i 3 osobowych, w większości z własnymi węzłami sanitarnymi oraz w pokoju o podwyższonym standardzie, z ogromnym balkonem i telewizorem.
 • 5

Unia Związków Zawodowych

 

 Rada

 
Skład Rady Koordynacyjnej Unii Związków Zawodowych:
 
1. Piotr Migdał                         Przewodniczący Rady Koordynacyjnej
2. Danuta Zielińska                 Wiceprzewodnicząca Rady Koordynacyjnej
3. Natalia Wojtyra                   Sekretarz Rady Koordynacyjnej
4. Bożena Bełcik                      Członek Rady Koordynacyjnej
5. Janusz Biel                           Członek Rady Koordynacyjnej
6. Marek Konobrocki               Członek Rady Koordynacyjnej

Menu Główne

Licznik odwiedzin

000097969
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Zeszły tydzień
Bieżący miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
49
60
135
278
547
96353
97969

Twoje IP: 18.206.177.17
Copyright © 2014. Unia Związków Zawodowych  Rights Reserved.