^Back To Top

 • 1 Unia jest
  .. organizacją działającą na podstawie Ustawy o związkach zawodowych, zgodnie z Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej i innymi ustawami oraz konwencjami Międzynarodowej Organizacji Pracy ratyfikowanymi przez Rzeczpospolitą Polską. Unia w swej działalności statutowej jest organizacją niezależną od organów administracji państwowej i gospodarczej i nie podlega ich kontroli i nadzorowi.
 • 2 Pensjonat Halny
  ... to położony w centrum miasta kompleks 2 budynków z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Zlokalizowany jest przy Równi Krupowej, która jest wspaniałym miejscem dla Gości lubiących spacery i piękne widoki. Od Krupówek - głównej ulicy Zakopanego dzieli nas tylko 5 min drogi spacerem, a do stacji kolejowej i dworca PKS 3 min.
 • 3 Ośrodek wczasowy Bałtyk
  ...znajduje się w centrum Jarosławca przy ul. Bałtyckiej 4. Obiekt położony jest na obszarze 15 ha z bezpośrednim dostępem do morza, na terenie sosnowego lasu, na którym zlokalizowanych jest 135 domków drewnianych2, 3 i 4 - osobowych oraz 80 pokoi w segmentach murowanych.Obszerny teren ośrodka pozwala na efektywny wypoczynek. Na miejscu znajduje się stołówka, oferująca smaczne posiłki. Wczasowicze mogą korzystać z wideo, biblioteki i wypożyczalni sprzętu turystycznego (leżaki, krzesełka, parawany, parasole przeciwsłoneczne, grille, rowery).
 • 4
 • 5

Unia Związków Zawodowych

 

 Ośrodki

 

Jedną z podstawowych form działalności Unii jest zapewnienie wypoczynku, przede wszystkim pracownikom stowarzyszonych związków w oparciu o posiadaną własną bazę wypoczynkową; z bazy tej w miarę możliwości korzystają również inni turyści. Unia jest właścicielem następujących obiektów:

-          Ośrodek Wczasowy „Bałtyk” w Jarosławcu,

-          Pensjonat „Halny” w Zakopanem.

 

Menu Główne

Licznik odwiedzin

000163511
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Zeszły tydzień
Bieżący miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
31
110
473
594
1819
159193
163511

Twoje IP: 3.236.116.27
Copyright © 2014. Unia Związków Zawodowych  Rights Reserved.