^Back To Top

 • 1 Unia jest
  .. organizacją działającą na podstawie Ustawy o związkach zawodowych, zgodnie z Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej i innymi ustawami oraz konwencjami Międzynarodowej Organizacji Pracy ratyfikowanymi przez Rzeczpospolitą Polską. Unia w swej działalności statutowej jest organizacją niezależną od organów administracji państwowej i gospodarczej i nie podlega ich kontroli i nadzorowi.
 • 2 Pensjonat Halny
  ... to położony w centrum miasta kompleks 2 budynków z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Zlokalizowany jest przy Równi Krupowej, która jest wspaniałym miejscem dla Gości lubiących spacery i piękne widoki. Od Krupówek - głównej ulicy Zakopanego dzieli nas tylko 5 min drogi spacerem, a do stacji kolejowej i dworca PKS 3 min.
 • 3 Ośrodek wczasowy Bałtyk
  ...znajduje się w centrum Jarosławca przy ul. Bałtyckiej 4. Obiekt położony jest na obszarze 15 ha z bezpośrednim dostępem do morza, na terenie sosnowego lasu, na którym zlokalizowanych jest 135 domków drewnianych2, 3 i 4 - osobowych oraz 80 pokoi w segmentach murowanych.Obszerny teren ośrodka pozwala na efektywny wypoczynek. Na miejscu znajduje się stołówka, oferująca smaczne posiłki. Wczasowicze mogą korzystać z wideo, biblioteki i wypożyczalni sprzętu turystycznego (leżaki, krzesełka, parawany, parasole przeciwsłoneczne, grille, rowery).
 • 4
 • 5

Unia Związków Zawodowych

 

Przetargi

Unia jest posiadającą osobowość prawną ogólnokrajową organizacją międzyzwiązkową, działającą na podstawie ustawy o związkach zawodowych. Unia, jako osoba prawna zrzesza zakładowe organizacje związkowe i nie jest ani państwową jednostką organizacyjną ani też organem administracji publicznej, lecz podmiotem z zakresu prawa prywatnego.

 

Ustawa z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (dalej zwana PZP) w art. 3 określa krąg podmiotów, które obowiązane są do stosowania ustawy przy udzielanych przez siebie zamówieniach. Podmioty wymienione w tym artykule zobowiązane są bezwzględnie do stosowania uregulowań ustawy przy udzielaniu zamówień publicznych.

Unia nie należy do żadnej z kategorii podmiotów wymienionych w tym przepisie.

 

Tym samym ustawa PZP nie ma zastosowania do Unii zarówno od strony podmiotowej, jak i przedmiotowej (ze względu na przedmiot zamówienia).

 

Ogłoszone przetargi/ oferty:

 

aktualnie brak ogłoszonych przetargów

 

Menu Główne

Licznik odwiedzin

000163522
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Zeszły tydzień
Bieżący miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
42
110
484
594
1830
159193
163522

Twoje IP: 3.236.116.27
Copyright © 2014. Unia Związków Zawodowych  Rights Reserved.